Zgłoś się

Szczegółowe dane dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej i polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, w szczególności podanego przeze mnie numeru telefonu w celu prowadzenia przez Academy Spice Gears Poland sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kraśniku działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. (Dz. U z 2019 r. poz. 2460 ze zm.) zgodnie z polityką prywatności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, w szczególności podanego przeze mnie adresu e-mail w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Academy Spice Gears Poland sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kraśniku za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020 r, poz. 344 ze zm.) zgodnie z polityką prywatności.
Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ